Home » Misz-masz » Buty Nike- zawsze modne.

Buty Nike- zawsze modne.

buty nike- airmaxy

Nike jest zdecydowanie królem, jeśli chodzi i sneakersy. Kiedyś te buty kojarzyły mi się raczej z męskim obuwiem- dzisiaj sama w takich śmigam 🙂 Szczerze mówiąc, to nie kojarzę innej firmy, która miałaby tak szeroki ich wybór. Buty Nike to przede wszystkim historia. Kiedyś z ciekawości poczytałam sobie trochę o firmie- dacie wiarę, ze niektóre modele mają po czterdzieści lat, a wyglądają jakby były zaprojektowane w tym sezonie ?
Chyba tylko firma z trzema paskami jest w stanie im dorównać. Ostatnio to jednak buty Nike wygrywają, szczególnie jeśli weźmie się pod uwagę szaleństwo, jakie rozpętało się na punkcie airmaxów. Gdzie nie spojrzeć, tam cała masa airmaksów w setkach różnych kolorów. Darzę te buty wielkim szacunkiem, bo nie są to jakieś tam modele. To modele, które Nike przypomina po kilkunastu latach- te, które są najlepszą wizytówką firmy, i które pewnie są jej chlubą. To piękne nawiązanie do historii firmy, która znowu bryluje na stadionach lekkoatletycznych.
Buty Nike nigdy nie wychodzą z mody- tak przeczytałam na jednym z forów. I rzeczywiście coś w tym jest, bo to marka, której nikomu nie trzeba przedstawiać i którą zna już kilka pokoleń. Jeśli więc szukacie sportowych butków, które zawsze będą modne, ja postawiłabym na buty Nike.

buty nike lekkiebuty nike białe

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s